Походження. Сорт виведений у 1816 році в місцевості Косфорд в Англії.

Дерево. Сорт сильнорослий. Висота дерева може досягати 6 м заввишки. Утворює розлогу не сильно загущену крону. Листя широке, овальне. Середня довжина листка до 14 см, ширина до 12 см. Сережок на дереві формує багато, вони довгі та мають коричневий колір. Період цвітіння ранній або середньоранній. Горіх при дозріванні легко випадає з суцвіття.

Плоди. Плоди мають великий або середній розмір (висота 27 мм, ширина 20 мм), сильно видовжені, широко еліптичні, на кінці заокруглені. Шкарлупа досить тонка. Ядро світло кремового забарвлення, соковите, дуже смачне, дуже добре виповнене.

Дозрівання горіху. Друга або третя декада вересня.

Характеристика сорту. В плодоношення входить рано, плодоносить сильно і регулярно. До низьких температур середньо витривалий. Місце під сад має захищене садозахисними смугами, рекомендується вирощувати в районах з теплим кліматом. Дуже важливим є здатність до самозапилення.

Стійкість до хвороб і шкідників. Стійкий до моноліозу та до брунькового кліща, сильно уражується бруньковим довгоносиком. В основному використовується в товарних насадженнях, як один з найкращих запилювачів.