Походження. Сорт англійської селекції, виведений в кінці ХІХ століття селекціонером Р. Вебба в Клкот Гарден що під Редінгом. В Англії має назву Webbs Prize Cob, Webbs Prize Filbert, Lambert Cob,  в Чехії Webbowa, в Німеччині Webbs Preisnuss.

Дерево. Сорт середньорослий з компактною кроною. Листя середнього розміру (довжина до 12 см, ширина до 10 см). Сережок формує велику кількість, по 2-3 сережки в гроні. Цвітіння відбувається в ранні або середньопізні строки. Горіх при дозріванні не випадає з суцвіття, а осипається разом з ним цілими гронами по 5-12 горіхів. Горіх потребує ручної або механічної очистки.

Плоди. Горіх великий або дуже великий (висота до 30 мм, ширина до 20 мм), сильно видовжений. Шкарлупа середньо груба. Ядро велике, повністю виповнене.

Дозрівання горіху. Друга половина вересня.

Характеристика сорту. Характеризується великою врожайністю та великими смачними горіхами. На низькі температури середньо витривала. В період плодоношення входить рано. За нормальних умов плодоносить сильно та щорічно. Один мінус сорту це те що горіх не випадає з грони.

Стійкість до хвороб і шкідників. Досить стійкий до моноліозу та до брунькового кліща, середньо уражується бруньковим довгоносиком.